مطالب آموزشی کلش, مطالب بازی

بهترین مپ پایتخت قبیله کلش

بهترین مپ پایتخت قبیله کلش

در مقاله قبل که به معرفی پایتخت قبیله یا همان کلن کپیتال پرداختیم، بعضی از کاربران تقاضای چیدمان کلن کپیتال بودند. این مود چون جدیدا به بازی اضافه شده و حالت جدید بازی می‌باشد؛ در اینترنت نقشه مطلبی برای چیدمان مپ پایتخت قبیله وجود ندارد که به طور کامل و جامع پاسخگوی نیاز کاربران باشد، در نتیجه تیم محتوای آریاکلش اقدام به آماده سازی این مقاله نمود.

با آنالیز و بررسی تمامی جنبه‌های هر بخش از این مود سعی کردیم که جنبه‌های مختلف را در نظر بگیریم و بهترین مپ قلعه پایتخت کلش را انتخاب کنیم تا خریدارانی که قصد خرید کلن کلش دارند به راحتی بتوانند، چیدمان قبیله را تغییر دهند.

نمای کلی کلن کپیتال

نمای کلی کلن کپیتال

در این مقاله می‌توانید چیدمان‌ها را بر اساس بخش و سطح گروه‌بندی کردیم تا شما بتوانید به راحتی انتخاب کنید (لطفاً توجه داشته باشید، تا کنون هیچ راهی برای لینک کپی آسان مپ کلن پایتخت ارائه نشده، در نتیجه باید آنها را به صورت بچینید!) امیدوارم سوپرسل (supercell) به زودی آن را تغییر دهد، اما در حال حاضر این تنها راه برای استفاده از این نقشه‌هاست.

ما به طور مرتب نقشه‌ها را به‌روز و نقشه‌های جدید را درج خواهیم کرد

بهترین چیدمان‌های پایتخت قبیله

در اینجا بهترین چیدمان‌های پایتخت قبیله را که بر اساس سطح قرار داده شده‌اند، پیدا خواهید کرد.

قله پایتخت سطح 1

در ابتدا گزینه های زیادی برای چیدمان ساختمان ها در قله پایتخت ندارید، بنابراین بهترین گزینه این است که از دیوارها برای دفاع در اطراف تالار پایتخت و پخش شدن در اطراف ساختمان های دیگر استفاده کنید.

قله پایتخت سطح 2

با گزینه‌های بیشتر، اکنون باید شروع به جمع‌آوری ساختمان‌ها در اطراف خانه اصلی کنید تا سرعت نیروهای مهاجم را کاهش دهید و دفاع را توسط دیوارها محافظت کنید. این حداکثر محافظت را در اکثر سناریوهای آزمایش شده تا کنون ارائه می‌دهد.

قله پایتخت سطح 3

در قله پایتخت سطح 3، شما این امکان را دارید که در نهایت چند محفظه پیچیده تر با دیوارها بسازید و دفاع خود را به نقاط استراتژیک‌تر منتقل کنید. بهترین رویکرد در حال حاضر استفاده از دیوارها برای تشکیل محفظه‌های بزرگتر و قرار دادن دفاعیات در آنجا و استفاده از ساختمان‌های دیگر به عنوان سازه‌های محیطی برای دور نگه داشتن نیروها از دفاع شما تا حد امکان است.

قله پایتخت سطح 4

در این سطح متوجه شدیم که ایجاد این محفظه‌های هم‌فضا برای دفاع‌ها بهترین کار را دارد و می‌توانید خط دوم دیوار برای نزدیک شدن به نیروها با ساختار محیطی داشته باشید، همانطور که در تنظیمات قله پایتخت سطح 3 از آن استفاده می‌کنید.

قله پایتخت سطح 5

با عناصر اضافی، که اکنون در این سطح بدست آوردید، می‌توانید تبدیل به یک پایه حلقه واقعی با یک هسته بزرگ و محیط بیشتر را شروع کنید که بهتر دفاع می‌کند.

قله پایتخت سطح 6

با قله پایتخت سطح 5 باید شروع به ساختن پایه حلقه می کردید، با Level 6 می‌توانید آن را نهایی کنید و با یک هسته واقعی و یک حلقه واقعی در اطراف آن یک تقویت دفاعی خوب دریافت کنید.

قله پایتخت سطح 7

در سطح 7، تعداد بیشتری از قبیله‌ها از گسترش ساختارها از طریق نقشه کامل برای تمرکز بیشتر بر روی دفاع در برابر حملات و جلوگیری از پخش شدن بیشتر در برابر قله پایتخت مزیتی را می‌بینند.

قله پایتخت سطح 8

طرح پایه Capital Hall 8 Base Layout سطح بسیار بالایی در نظر گرفته می شود زیرا تعداد کمی از بازیکنان در این سطح هستند و حمله در این سطح بسیار دشوار و دشوار است، بنابراین برای بازی خوب و انجام حملات با کیفیت خوب به عنوان یک بازیکن clash of clans مهارت و درک زیادی نیاز است. از ترتیب دفاع

از آنجایی که شما شرط‌های زیادی دارید که باخت شما را در چیدمان‌های پایه سطح 8 افزایش می‌دهد، واقعاً مهم نیست که به سمت دو رفتگر می‌روید که می‌خواهند به سمت تونل اشاره کنند، به همین دلیل است که من معمولاً سمت چپ را به سمت چپ انجام می‌دهم. شهرداری. استراتژی من این است که از طلسم های اسکلت واقعی ام استفاده کنم تا ملکه را از خورشید دور کنم و من را در بیرون رها کنم. سپس، با استفاده از اسلمر برای مخزن کردن همه چیز و انداختن لون های بیشتر، می توانم First Sound و Second Hound را با لون های حتی بیشتر رها کنم تا همه چیز را در طرح پایه هال 8 بیاورم.

آنها بهترین نیروها هستند، اما یک بمب هوایی و یک برج جهنمی آسیب قابل توجهی به آن وارد می کند. پس مراقب آن باشید. بازیکنان زیادی در این مرحله هستند. بنابراین حتماً طرح‌بندی‌های پایه را در این سطح سرمایه قبیله بررسی کنید، در اینجا طرح‌بندی‌های جالب Top Clan Capital 8 Base Link وجود دارد، بنابراین از آن لذت ببرید.

قله پایتخت سطح 9

بهترین چیدمان سطح 9 قله پایتخت را از اینجا کپی کنید.

قله پایتخت سطح 10

بهترین چیدمان سطح 10 قله پایتخت را از اینجا کپی کنید.

جمع بندی

به طور کل ما سعی می‌کنیم هرماه حداقل 1 بار این صفحات را به روزرسانی کنیم، اما اگر بازهم مشکلی در مطالب و نقشه دیدید، می‌توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

ما همواره در سایت آریاکلش براین باور هستیم که بهترین راه برای پیشرفت در این بازی خرید اکانت کلش اف کلنز یا، خرید کلن کلش اف کلنز می‌باشد؛ بنابراین پیشنهاد اکیدما خرید اکانت از سایت آریاکلش می‌باشد.

اگر شما اکانت خود را دوست داشتید و تمایلی به خرید اکانت نداشتید، می‌توانید با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز یا خرید جم ارزان کلش اف کلنز رشد خود را در بازی سریع‌ترکنید.

2.8/5 - (15 امتیاز)

5 نظر در “بهترین مپ پایتخت قبیله کلش

 1. محمد گفت:

  سلام قبیله دارم در حال عضو گیری هرکس که وار میزنه و یورش هم شرکت میکنه عضو بشه.

  اسم کلن:. IRAN WAR

  پرچم کلن :. راه راه قرمز و زرد

  رهبر : General

  #2YCUYJR2R

  1. بهرام بالکانی گفت:

   سلام نظر شما منتشر شد.
   موفق باشید

 2. Morteza گفت:

  لطفا با لینک کپی بزارید مپ ها رو ممنون

  1. بهرام بالکانی گفت:

   سلام
   مپ پایتخت قبیله لینک کپی ندارن، فعلا
   هرموقع سوپرسل آپدیت کنه، ماهم لینک کپی براتون قرار میدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *