مطالب آموزشی کلش

چیدمان مپ صخره‌های اژدها (Dragon Cliffs)

در این مقاله قصد انتشار، بهترین چیدمان نقشه صخره‌های اژدها را داریم، در ادامه با ما همراه باشید.

نمای کلی کلن کپیتال

نمای کلی کلن کپیتال

بهترین چیدمان‌های صخره اژدها

در اینجا بهترین چیدمان‌های صخره اژدها را که بر اساس سطح قرار داده شده‌اند، پیدا خواهید کرد.

نقشه صخره اژدها (Dragon cliffs) سطح 1

در ابتدا گزینه های زیادی برای چیدمان ساختمان ها در قله پایتخت ندارید، بنابراین بهترین گزینه این است که از دیوارها برای دفاع در اطراف تالار پایتخت و پخش شدن در اطراف ساختمان های دیگر استفاده کنید.

چیدمان صخره اژدها سطح 2

در این بخش نکات و ترفندها و استراتژی هایی را برای پایه های صخره‌های اژدها سطح 2 در اختیار شما قرار می دهد. به خصوص در اولین حمله. ما متوجه شدیم که اکثر ما قفل صخره‌های اژدها سطح دو را باز کرده‌ایم، بنابراین مقاله‌ای برای کمک به شما در حملات سرمایه‌گذاری قبیله تهیه می‌کنیم. اکثر آنها دارای طلسم شفای قفل شده هستند، بنابراین از آنها استفاده خواهند کرد. اگر آن را دارید پس. می توانید از چهار جادوگر فوق العاده و چهار ابربربر استفاده کنید.

با افزایش سطح، تعداد Super Dragon ها در صخره‌های اژدها لول 2 افزایش می یابد، سه Super Dragon با کمان x غول پیکر وجود دارد که برای حمله به این پایگاه سردرد بزرگی است. آسیب اسپلش در صخره‌های اژدها لول 2 بسیار زیاد است.

بنابراین توصیه من این است که ابتدا کمان x را بیرون بیاورید و یکی از اژدهایان فوق العاده را بکشید و سپس حمله دوم را با بهترین استراتژی شروع کنید، دو حمله طول می کشد و 4500 غارت سرمایه قبیله دریافت خواهید کرد. برای باز کردن قفل دهکده پایه بعدی در حمله سطح 2 صخره های اژدها. همچنین دفاع های زیادی مانند پرتاب کننده نیزه و توپ وجود دارد که محافظت می کند. این طرح بسیار خوب پیش فرض برای دفاع در برابر یک پایگاه معمولی نیز بهترین است.

نقشه صخره اژها لول 3 + لینک کپی

در چیدمان صخره اژدها سطح 3 در حالی که از سوپر کمانداران و رم های جنگی استفاده می کنید، اولین هدف شما باید دفاع از اسپلش باشد. دلیل آن ساده است، دفاع از پاشش یک تهدید بزرگ برای کمانداران بربر و آب‌زیرکاه شما است. در صخره اژدها کلش اف کلنز پایه های سطح 3 که برج های بمب هستند، اگر می خواهید این دفاع را از بین ببرید، می توانید این کار را با چند جادوگر و کماندار فوق العاده انجام دهید.

نقشه صخره اژدها لول 4

در این بخش عکس سطح چهار مپ اژدها قرار داده شده است.

نقشه صخره اژدها لول 5

در این بخش عکس سطح پنج مپ اژدها قرار داده شده است.

جمع بندی

به طور کل ما سعی می‌کنیم هرماه حداقل 1 بار این صفحات را به روزرسانی کنیم، اما اگر بازهم مشکلی در مطالب و نقشه دیدید، می‌توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

مل همواره در سایت آریاکلش براین باور هستیم که بهترین راه برای پیشرفت در این بازی خرید اکانت کلش اف کلنز یا، خرید کلن کلش اف کلنز می‌باشد؛ بنابراین پیشنهاد اکیدما خرید اکانت از سایت آریاکلش می‌باشد.

اگر شما اکانت خود را دوست داشتید و تمایلی به خرید اکانت نداشتید، می‌توانید با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز یا خرید جم ارزان کلش اف کلنز رشد خود را در بازی سریع‌ترکنید.

به این مقاله امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *