مطالب آموزشی کلش

چیدمان مپ معدن گولم (Golem Quarry)

در این صفحه بهترین چیدمان برای مپ معدن گولم یا همان Golem quarry را در اختیار شما قرار خواهیم داد، لطفا توجه داشته باشید که، این نقشه فعلا تنها 1 سطح دارد.

برای تمامی مپ‌های کلن کپیتال لینک کپی وجود ندارد، چیدمان را به صورت دستی انجام دهید!

نمای کلی کلن کپیتال

ما به طور مرتب نقشه‌ها را به‌روز و نقشه‌های جدید را درج خواهیم کرد

بهترین چیدمان‌های مپ معدن گولم

در اینجا بهترین چیدمان‌های مپ گولم را که بر اساس سطح قرار داده شده‌اند، پیدا خواهید کرد.

چیدمان مپ معدن گولم (Golem Quarry) سطح 1

معدن گولم آخرین موردی است که در پایتخت قبیله باز می شود. از بین بردن کامل تنها در یک حمله توسط اکثر بازیکنان کلش اف کلن نسبتاً آسان است.

تالار مرکز منطقه حدود هفت هزار نقطه ضربه دارد. اما غیر تسلیحاتی است به این معنی که هیچ گونه محافظتی در برابر هر نوع حمله دشمن ندارد، بنابراین در برابر بیشتر حملات بسیار آسیب پذیر است و همچنین مقدار زیادی غارت سرمایه قبیله ای دارد، بنابراین بیرون بردن زودهنگام آن بهترین انتخاب خواهد بود.

معدن گولم سطح 1 در مقایسه با سطوح بالای روستا از سطح دفاعی پایینی برخوردار است. حمله به آن انتخاب خوبی برای به دست آوردن مقدار زیادی از غارت سرمایه قبیله خواهد بود. حدود 4500 غارت سرمایه قبیله است، بنابراین مطمئن شوید که در اولین حمله سه ستاره را بزنید.

معدن گولم سطح 1 دارای یک الگوی خاص از حمله است که همه انواع مختلف استراتژی حمله در اینجا کار می کنند. در اینجا در این دهکده، دفاع های اصلی x bow و برج جهنمی هستند، زمانی که این دو دفاع اصلی را نابود کنید، بقیه موارد بسیار آسان است.

در اولین حمله در گولم کواری سطح 1 دفاع های اصلی را بردارید و سپس بقیه ساختمان های ضعیف را تمام کنید و عملیات پاکسازی را انجام دهید. شما همچنین می توانید از بربر خشمگین برای این فرآیند استفاده کنید. در اینجا در گولم کواری سطح 1، مدت طلسم دائمی است، بنابراین در گولم کواری سطح 1 از این مزیت کامل استفاده کنید.

چیدمان مپ معدن گولم سطح 2

در این قسمت مپ معدن گولم سطح دو قرار گرفته است.

چیدمان مپ معدن گولم سطح 3

در این قسمت مپ معدن گولم سطح سه قرار گرفته است.

چیدمان مپ معدن گولم سطح 4

در این قسمت مپ معدن گولم سطح چهار  قرار گرفته است.

چیدمان مپ معدن گولم سطح 5

در این قسمت مپ معدن گولم سطح پنج  قرار گرفته است.

جمع بندی

به طور کل ما سعی می‌کنیم هرماه حداقل 1 بار این صفحات را به روزرسانی کنیم، اما اگر بازهم مشکلی در مطالب و نقشه دیدید، می‌توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

مل همواره در سایت آریاکلش براین باور هستیم که بهترین راه برای پیشرفت در این بازی خرید اکانت کلش اف کلنز یا، خرید کلن کلش اف کلنز می‌باشد؛ بنابراین پیشنهاد اکیدما خرید اکانت از سایت آریاکلش می‌باشد.

اگر شما اکانت خود را دوست داشتید و تمایلی به خرید اکانت نداشتید، می‌توانید با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز یا خرید جم ارزان کلش اف کلنز رشد خود را در بازی سریع‌ترکنید.

به این مقاله امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *