مطالب بازی

چیدمان مپ دره ویزارد Wizard valley

دره جادوگر کلش اف کلنز، ما طرح‌های پایه‌ای عالی را برای شما ارائه می‌کنیم که مخصوص سالن شهر پایتخت هر قبیله ساخته شده‌اند و یک سطح سالن پایتخت می‌سازیم. ما همچنین دلیل قرار گرفتن برخی ساختمان ها در مکان های خاص را توضیح می دهیم. در این طرح بندی سطح 1 دره جادوگر، بیایید در مورد طراحی پایه صحبت کنیم.

در چیدمان پایگاه دره جادوگر، تمام ساختمان‌های دفاعی دیگر مانند پرتاب‌کنندگان توپ و نیزه در سرتاسر پایگاه دره جادوگر قرار دارند، و این ساختمان‌های دفاعی در فاصله سه مایلی از یکدیگر قرار دارند، بنابراین جادوگران فوق‌العاده مانند نیروهای زنجیره‌ای آسیب‌رسان نمی‌توانند آسیب را به زنجیر بزنند. به چندین ساختمان دفاعی در یک حمله واحد.

نمای کلی کلن کپیتال

 

بهترین چیدمان‌های پایتخت قبیله

در اینجا بهترین چیدمان‌های پایتخت قبیله را که بر اساس سطح قرار داده شده‌اند، پیدا خواهید کرد.

دره جادوگر سطح 1

ما سالن منطقه را در مرکز پایگاه کلش اف کلنز، پایگاه دره جادوگر به همراه چند توپ و بمب های هوایی قرار دادیم تا این ساختمان های دفاعی از سالن منطقه در برابر نیروهای زمینی و نیروهای هوایی در دره جادوگر کلش اف کلنز محافظت کنند.

همانطور که می دانیم، ارتقاء بهترین طرح بندی دره جادوگر سطح 1 به بیشتر زمان نیاز دارد. این کار را به این صورت انجام می‌دهید، و بعد از آن، فقط می‌توانید از جادوگر مینیون یا هر چیز دیگری برای پاک کردن ساختمان پشت آن استفاده کنید، زیرا لون‌ها آن را ردیابی نمی‌کنند.

دره جادوگر سطح 2

در طرح‌بندی‌های دره جادوگر سطح 2، چیدمان پیش‌فرض پایگاه دره جادوگر به راحتی قابل نابودی است، زیرا هیچ قرارگیری استراتژیک مناسبی برای دفاع‌ها وجود ندارد. در ویزارد ولی، ساختمان اصلی مرکزی وجود ندارد، بنابراین می‌توانید در این طرح پایه دره جادوگر انعطاف‌پذیر باشید. در آینده طرح پایه ویزارد ولی L2 را در اختیار شما قرار خواهیم داد که بهترین پایگاه ویزارد ولی است.بهترین چیدمان دره جادوگر کلش اف کلنز سطح 2 با لینک

اگر به طرح پایه ویزارد ولی در سطح 2 حمله کردید، بلافاصله تکرار بعدی را شروع کنید تا بتوانید نابغه را املا کنید. من معتقدم که دو تپه شنی نیز کاملاً قابل قبول هستند و بعد از آن ما مینیون را داریم که در حال پاکسازی طرح پایه ویزارد ولی در سطح 2 است. من معتقدم که فقط یک جادوگر می‌توانست سریع‌تر باشد، اما هی، اکنون که نیروها وارد می‌شوند، باید خانواده دوم را بررسی کنیم، زیرا ملکه احتمالاً می‌تواند بیرون بماند حتی زمانی که RAM در حال ورود به طرح‌بندی lvl 2 دره جادوگر است. در نتیجه یک Pekka و چند بولر وجود دارد که خوب است و بعد از آن می توانیم نگاهی به خانواده سوم بیندازیم.

دره جادوگر سطح 3

در این دره جادوگر سطح 3، سه طرح بندی بسیار متفاوت از طرح دره جادوگر سطح 3 در پایگاه دره جادوگر است. شما یک برج جهنمی با شعله های ویرانگر خواهید داشت که حتی می تواند گولم کوه را بسوزاند. مین های مگا می توانند بعداً در نبرد با جادوگران فوق العاده مقابله کنند. همچنین تمامی ساختمان‌های غیردفاعی در مقابل برج‌های دفاعی قرار می‌گیرند که در موارد متعدد در چیدمان پایه دره جادوگر سطح 3 موثر است.

مانند کمانداران یواشکی قبل از تخریب ساختمان دفاعی توانایی خود را از دست می دهند و به شما فرصت بیشتری می دهد تا نیروهای حریف را در حالی که در قفل هستند بکشید. چیدمان پایه دره جادوگر، یک بار دیگر، بیایید محل قرارگیری سازه های دفاعی و پوشش مناسب آنها را ببینیم. طرح پایه دره جادوگر سطح 3 ما می خواهیم استراتژی حمله عالی برای دره جادوگر را در طرح بندی دره جادوگر کلش اف کلنز به شما نشان دهیم.

دره جادوگر سطح 4

در بهترین پایگاه دره جادوگر، زمانی که ما یک طلسم شفابخش و چند مینیون را رها می کنیم، می توانیم یک تعامل هیجان انگیز را ببینیم. جادوگر فوق العاده قادر به مقابله با مینیون ها در محدوده طلسم شفا در طرح بندی دره جادوگر سطح 4 نیست.

ما از مینیون‌ها استفاده کرده‌ایم، زیرا دفاع از ماشین‌های توپ در داخل محفظه دیوار قدرتمند است. مینیون‌ها به سرعت نیروهای زمینی را می‌کشند، بنابراین ما می‌توانیم از قوچ جنگی برای قسمت دیگر در طرح‌بندی دره جادوگر استفاده کنیم. اگر منطقه استقرار برای انجام این کار در دسترس باشد، باید برج جادوگر فوق العاده را نیز با کمانداران یواشکی نابود کنید.

این هنوز یک حمله فوق العاده خوب برای پایه طرح بندی دره جادوگر سطح 4 با پیوند است، و اینگونه است که شما در خط دوم نهایی می شوید و پس از اینکه من به شما چیزهای زیادی در مورد چگونگی در نهایت ملکه شدن به شما گفتم از جادوهای عجله ای با لون ها در ترکیب استفاده می کنید. در طرح پایه دره جادوگر چیدمان سطح 4 قدم می زند، اما در عین حال ما در نهایت می توانیم پایه دره جادوگر سطح 4 را برای کلش اف کلن ها ببینیم.

دره جادوگر سطح 5

وقتی صحبت از قیف به میان می‌آید، می‌توانید از Queen شارژ آن برج در 9، 10، 11 و 12 استفاده کنید، می‌توانید در این طرح‌بندی سطح 5 دره جادوگر از تیم کشتن استفاده کنید، و حتی گاهی اوقات به جای RAM به دیوار شکن نیاز دارید. آن چیزی را در قیف تغییر نمی دهد، بنابراین آنچه ما باید در اینجا به آن نگاه کنیم جایی است که از RAM برای بدست آوردن دست بالا استفاده می کنیم. همانطور که گفتم، همه این استراتژی‌ها تقریباً جهانی هستند و می‌توانند در هر سطح شهر و طرح پایه طرح‌بندی دره جادوگر سطح 5 استفاده شوند.

اگر می خواهید بهترین استراتژی برای تالار پایتخت را بدانید، با ما همراه باشید. ما به آپلود طرح پایه ویزارد ولی lvl 5 طرح بندی دره جادوگر کلش سطح 5 در این پست های بعدی ادامه خواهیم داد.

جمع بندی

به طور کل ما سعی می‌کنیم هرماه حداقل 1 بار این صفحات را به روزرسانی کنیم، اما اگر بازهم مشکلی در مطالب و نقشه دیدید، می‌توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

ما همواره در سایت آریاکلش براین باور هستیم که بهترین راه برای پیشرفت در این بازی خرید اکانت کلش اف کلنز یا، خرید کلن کلش اف کلنز می‌باشد؛ بنابراین پیشنهاد اکیدما خرید اکانت از سایت آریاکلش می‌باشد.

اگر شما اکانت خود را دوست داشتید و تمایلی به خرید اکانت نداشتید، می‌توانید با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز یا خرید جم ارزان کلش اف کلنز رشد خود را در بازی سریع‌ترکنید.

به این مقاله امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *