مطالب آموزشی کلش

مپ کارگاه بیلدر builders workshop

در اینجا بهترین پایگاه کارگاه سازندگان کلش اف کلنز بدون لینک وجود دارد. پیوندها به زودی در به روز رسانی آینده در دسترس خواهند بود. سعی کنید کسب حداکثر ارزش سه ستاره برای قبیله خود را سخت کنید. دفاع اصلی برای کارگاه بیلدر سطح 1 عبارتند از: توپخانه موشک، برج Inferno و تعداد زیاد پرتاب کننده های نیزه.

برای پاک کردن طرح کارگاه بیلدر سطح 1 باید وارد محفظه خمپاره شوید تا بتوانید از قوچ جنگی استفاده کنید زیرا برای باز کردن محفظه دیوار در چیدمان کارگاه بیلدر سطح 1 مفید است، همیشه باید از بربر با تعدادی نیروی تانک استفاده کنید. مانند سوپر پکا. برای به دست آوردن حداکثر درصد در چیدمان کارگاه بیلدر سطح 1.

اکثر بازیکنان از آسیب زیاد توپ معمولی اجتناب می کنند. این یک اشتباه بزرگ برای اکثر بازیکنان است. این پایه ها با بقیه فرق دارند. طرح کارگاه سازندگان سطح 1 از منابع مختلف ساخته شده است. به این طرح‌بندی‌ها به‌عنوان راهنمایی برای قوی‌تر کردن پایه خود فکر کنید. دفاع در برابر ارتش زمینی و هوایی از ویژگی های اصلی این پایگاه است.

نمای کلی کلن کپیتال

بهترین چیدمان‌های کارگاه بیلدر

در اینجا بهترین چیدمان‌های کارگاه بیلدر را که بر اساس سطح قرار داده شده‌اند، پیدا خواهید کرد.

کارگاه سازنده سطح 1

در اینجا بهترین پایگاه کارگاه سازندگان کلش اف کلنز بدون لینک وجود دارد. پیوندها به زودی در به روز رسانی آینده در دسترس خواهند بود.

کارگاه سازنده کلش اف کلنز سطح 2

همانطور که قبلاً گفته شد، این بدان معنا نیست که این پایگاه نمی تواند سه ستاره باشد، این یک تصور اشتباه توسط اکثر بازیکنان است. از استفاده از این طرح پایه کارگاه سطح 2 بیلدرز خودداری کنید زیرا تغییرات برای نتایج بهتر ضروری است لطفاً اطمینان حاصل کنید که سطح 2 کارگاه سازنده را به حداکثر برسانید و سپس تفاوت بین دو ستاره و سه ستاره را خواهید دید ابتدا از سه ستاره محافظت کنید. این اولین قدم برای دفاع از پایگاه در برابر هر ارتشی است، چه استراتژی کوهنوردی گولم یا استراتژی جادوگر فوق العاده و غول بزرگ.

در این کارگاه سازنده کلش طرح‌بندی سطح 2 در هنگام حمله، اگر متأسفید که نمی‌توانید خمپاره چندم را پاک کنید، بنابراین نگران نباشید می‌توانید در حمله دوم آن را نابود کنید. اکنون به حمله دوم با استفاده از ارتش دوم در طرح کارگاه سازنده  سطح 2 می رویم در اینجا می توانید از همان استراتژی استفاده کنید و آن استفاده از super Barbarian است.

تعادل بین حفاظت هوا و حفاظت زمینی در طرح‌بندی سطح 2 کارگاه سازنده بسیار مهم است. این به محافظت از تنها ارتش زمینی و ارتش هوایی کمک می‌کند.

چیدمان کارگاه سازنده سطح 3

حفظ سطح بالایی از آسیب در هر ثانیه در چیدمان پایه کارگاه سازنده سطح l 3 بسیار مهم است زیرا بیشتر پایگاه ها در سراسر روستا پخش شده اند و دفاع در سراسر روستا پراکنده است و هم زمین و هم دفاع هوایی را در یک مکان در کارگاه سازنده لول 3 نگه می دارد.

راه‌های زیادی برای حمله به طرح‌بندی کارگاه سازنده سطح 3 وجود دارد تا به حداکثر ارزشی دست پیدا کنید که می‌توانید از کمانداران یواشکی استفاده کنید به این ترتیب می‌توانید دفاع‌های کلیدی را حذف کنید.

اولین گام، باز کردن محفظه اصلی کارگاه سازندگان دهکده سطح 3 طرح پایه است. اگر بیش از سه حمله انجام می دهید تا دهکده را نابود کنید، در اینجا نکاتی در مورد چگونگی انجام سریع این کار برای بازیکنان معمولی وجود دارد.

اگر فقط دفاع زمینی را حفظ کنید، حریف با نیروی هوایی به این منطقه حمله می کند و اگر فقط دفاع هوایی مانند دفاع هوایی و موشک را حفظ کنید. آن حریف با گروهی از جادوگران فوق العاده شبیه به نیروهای زمینی و بربرهای فوق العاده در کارگاه سازندگان سطح 3 به آن منطقه حمله خواهد کرد.

جمع بندی

به طور کل ما سعی می‌کنیم هرماه حداقل 1 بار این صفحات را به روزرسانی کنیم، اما اگر بازهم مشکلی در مطالب و نقشه دیدید، می‌توانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

مل همواره در سایت آریاکلش براین باور هستیم که بهترین راه برای پیشرفت در این بازی خرید اکانت کلش اف کلنز یا، خرید کلن کلش اف کلنز می‌باشد؛ بنابراین پیشنهاد اکیدما خرید اکانت از سایت آریاکلش می‌باشد.

اگر شما اکانت خود را دوست داشتید و تمایلی به خرید اکانت نداشتید، می‌توانید با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز یا خرید جم ارزان کلش اف کلنز رشد خود را در بازی سریع‌ترکنید.

به این مقاله امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *