مطالب آموزشی کلش

مپ کمپ بربر کلن کپیتال

بهترین چیدمان ساختمان کمپ بربرها

تمامی پرتابگرهای نیزه به طور مساوی در لبه پایه قرار می گیرند تا بتوانند هم پوشش زمین و هم هوا را فراهم کنند.

در اینجا طرح‌بندی پایگاه کمپ 25+ بربر برای پایگاه کلش اف کلنز 2023 آمده است

فقط نیروهایی مانند ابرغول های فوق بربر و کمانداران یواشکی در این سطح در دسترس هستند، بنابراین ما این پایگاه را به شکل فشرده می سازیم تا تمام ساختمان های دفاعی بتوانند پوشش دفاعی برای همه ساختمان ها فراهم کنند، بنابراین برای گرفتن سه ستاره از این پایگاه حملات بیشتری نیاز است از هر سال. ساختمان دفاعی می تواند پوشش دفاعی را برای تمام ساختمان ها فراهم کند و تمام ساختمان های دفاعی که آسیب بیشتری به نیروهای حریف وارد می کنند در محفظه های مختلف قرار می گیرند.

این ساده ترین پایه کمپ باربری سطح 1 است. هیچ دفاعی دیگری برای حفاظت از تالار شهر وجود ندارد، بنابراین دیوارها محافظت بهتری از پایگاه کمپ بربرها هستند.

اگر از چیدمان سطح 1 کمپ بربرها لذت می برید، اینها انبارهای اکسیر تاریک هستند. می بینید که اگر او قبل از از بین رفتن موج اکسیر تاریک، قیف را بایستد، مکث می کنم، که بسیار مهم است، و در پایان مطمئن می شود که ملکه اش به محض اینکه به سمت پایگاه سطح 1 کمپ بربری می رود. صفحه شروع به بالا رفتن از آنجا می کند. او با سطح شیب دار خود شروع می کند تا مطمئن شود که در جهت درست حرکت می کند.

بهترین چیدمان کمپ بربر کلش اف کلنز

در اینجا بهترین چیدمان‌های کمپ بربر را که بر اساس سطح قرار داده شده‌اند، پیدا خواهید کرد.

لینک چیدمان کمپ بربر سطح 1

سلام، به تمامی کلشرها، به وبلاگ ما خوش آمدید. امروز، ما یک طرح جدید پایگاه اردوگاه بربرها را با شما به اشتراک می گذاریم.

ما بهترین چیدمان کمپ بربرها را برای شما آورده‌ایم و همچنین توضیح خواهیم داد که چرا ساختمان‌های خاصی در مکان‌های خاصی قرار می‌گیرند در حالی که سرعت ساخت را انجام می‌دهند.

چیدمان پایگاه اردوگاه بربرهای پایتخت قبیله از آنجایی که سالن ناحیه یک ستاره ارزش دارد. در مرکز پایه قرار می گیرد تا بتوانیم از هر جهت از آن محافظت کنیم.

در کمپ بربر lvl 1، شما در مسدود کردن مسیر ارتش دشمن مهارت کسب می کنید. اما مهمترین چیز طراحی اردوگاه بربرها مانند یک جزیره است.

بهترین چیدمان برای کمپ بربر سطح 2

Barbarian Camp lvl 2 Layout دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند به خوبی در برابر حملات زمینی دفاع کند. چیدمان بسیار خوبی از دیوارها نیز دارد. این در طول حملات متعدد ثابت است، بنابراین شما می توانید بر روی آن تکیه کنید، همچنین انتخاب های متعددی برای شما وجود دارد تا سطح 2 اردوگاه بربر مورد علاقه خود را انتخاب کنید. ما مطمئن هستیم که این برای شما مفید خواهد بود.

امروزه یافتن یک چیدمان سطح 2 کمپ باربری خوب با پیوند برای کسب امتیاز بالا در کلش اف کلن ضروری است.

راه‌های زیادی برای چیدمان مؤثر پایگاه شما وجود دارد، بنابراین می‌توانید بسته به ترجیحات خود تغییراتی ایجاد کنید. همچنین میزان آسیب خوبی در هر ثانیه در سراسر دهکده پراکنده است و بالاترین سطح کمپ بربرها L5 است.

بهترین چیدمان کمپ بربر سطح 2

Battle Ram وظیفه خود را برای طرح کمپ بربری سطح 2 انجام داد و اکنون می توانید ببینید که ملکه باید به داخل برود. او از انبار طلا فرار می کند و به سمت این انبار طلا و برج دوزخ می رود، و این ورودی تقریباً شبیه سطح 2 پایه اردوگاه بربرها است. بسیار مهم است که شما این هزینه ها را درست دریافت کنید. بیایید به بقیه این حمله نگاه کنیم. ملکه متأسفانه در حال شکستن دیوار است. من مطمئن نیستم که چرا، اما او این کار را در طرح بندی اردوگاه بربر lvl 2 انجام می دهد.

این به گونه ای طراحی شده است که نه تنها از نیروهای زمینی مانند جادوگر فوق العاده محافظت می کند، بلکه از پایگاه شما در برابر دفاع های هدف گیری هوایی مانند توپخانه موشکی و بمب های هوایی و دفاع هوایی محافظت می کند، بنابراین مطمئن شوید که بهترین کمپ بربرهای این پایگاه را بررسی کنید. سطح 2 خارج شد.

مطمئنم خوشتون میاد و مشکل سطح 2 barbarian camp Layout اینه که فعلا لینک خارجی برای کپی نداره!

نقشه کمپ بربر سطح 3

راه‌های زیادی برای چیدمان چیدمان‌ها در پایه کمپ بربری سطح 3 وجود دارد، اما چیدمان به شیوه‌ای مؤثر، پایگاه را قوی می‌کند.

تعدادی نیرو در طرح اردوگاه وحشی سطح 3 وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که از همه آنها حداقل یک بار استفاده کنید تا بتوانید نحوه کار آنها را درک کنید و می توانید بهترین استفاده را از آنها ببرید.

بیایید ببینیم که چگونه با استفاده از نیروهای کمپ بربر سطح 3 در کمپ بربر lvl 3، کمپ بربرها را سه ستاره کنیم. در اولین حمله، باید با کمانداران، ابرغول ها و سوپر جادوگران یواشکی همراه شویم. طلسم شفا و برخی طلسم های دیگر مانند طلسم رعد و برق.

چیدمان نقشه کمپ بربر سطح 4

در این طرح شما می خواهید به رویداد اصلی در حمله حمله کنید، استقرار طلسم شفا به خصوص در غول ها است. وقتی به ساختمان های دفاعی می رسند. شما باید تمام دفاع های هدف گیری هوایی مانند دفاع هوایی و برج جهنمی را بردارید. با استفاده از غول، جادوگر، و به خصوص کمانداران یواشکی. دفاع تهاجمی هوایی در طرح‌بندی‌های سطح 4 کمپ بربری مشکل‌ساز است، بنابراین باید زودتر این موضوع را بررسی کنیم.

در چیدمان کمپ بربرهای پایه سطح 4، اگر دو دفاع هوایی وجود داشته باشد، مشکل ساز است. سوپرجادوگر ساختمان های اصلی دفاعی را بیرون می کشد. در برخی از استراتژی های حمله نمی توانید به نیروهای هوایی حمله کنید، بنابراین در حمله دوم می توانید این کار را در پایگاه های سطح 4 بهترین کمپ بربرها انجام دهید.

چیدمان های سطح 5 کمپ بربرها

در چیدمان های سطح 5 کمپ بربرها، نکته اصلی اینجاست که ساختمان های دفاعی اصلی مانند توپخانه موشکی را از بین ببریم. منتظر بمانید تا بربر برج جهنمی را بیرون بیاورد زیرا برج جهنمی آسیب بیشتری به نیروهای نقطه ضربه بالا وارد می کند.

تا آن زمان باید نیروهای باقی مانده را مانند جادوگر فوق العاده و غول بزرگ نگه دارید. تا آن زمان می توانید به مینیون ها اعتماد کنید تا تمام ساختمان های دفاعی در منطقه خاص را از بین ببرید.

1/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *