مطالب آموزشی کلش

بهترین مپ تان هال 14 کلش اف کلنز

بهترین مپ کلش اف کلنز تان هال 14

سلام خدمت کاربران سایت آریاکلش، در این صفحه قصد داریم که، به معرفی بهترین مپ کلش اف کلنز تاون هال 14 بپردازیم. اگر شما تان 14 باشید و به دنبال نقشه خوب فارمینگ (برای حفظ منابع)، مپ وار تان 14، مپ تروفی (حفظ کاپ)، مپ شکلک دار تان 14 باشید؛ در این صفحه مجموعه‌ای از بهترین‌ها گردآوری شده است که، برای کپی هر نقشه می‌توانید، با کلیک بر روی دکمه آن نقشه را کپی کنید.

اگر هر کدام یک از این نقشه‌ها با مشکل کپی نشدن مواجه شد، لطفا از طریق نظرات که در پایین صفحه قرار دارد، ما را از این موضوع مطلع کنید.

مپ فارمینگ تان هال 14 (حفاظت از منابع)

مپ های درج شده در این بخش برای حفظ منابع شما طراحی شده اند. به این معنی که اگر قصد داشتید منابع خود را برای ارتقا خاصی ذخیره کنید، این موارد ایده ال ترین گزینه برای شما می‌باشد.

مپ وار تان هال 14

مپ وار تان هال 14، این مپ ها برای مقاصد کلن وار طراحی شده اند که، ممکن است دلایل مختلفی از قبیل جلوگیری از 3 ستاره شدن، جلوگیری از 2 ستاره شدن، جلوگیری از دمیج درصد بالا طراحی شده باشند، بهترین‌ها را برای خودتون انتخاب کنید.

مپ تروفی (بالا بردن کاپ)

مپ تروفی تان هال 14، این مپ ها برای حفظ کاپ طراحی شده اند، یعنی تمرکز اصلی بر روی بالا بردن کاپ (پوش کاپ) طراحی شده و حفظ منابع در کمترین اولویت می‌باشد.

مپ فانتزی تان هال 14 (شکلکی)

مپ فانتزی تان هال 14، هم که از اسم آن مشخص می‌باشد. به این معنی که این نقشه‌ها فقط به دلیل خوشگلی و جنبه‌ی شوخی دارند و برای دفاع یا سایر کارها پیشنهاد نمی‌شوند.

جمع بندی: در این صفحه تلاش کردیم که، بهترین مپ تان 14 کلش اف کلنز در انواع سبک‌های فارمینگ، تروفی، وار و فانتزی جمع آوری کنیم، اگر نظری برای بهبود این مطلب دارید، لطفا در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سایر دسته بندی‌ها: مپ کلش اف کلنز تان هال 14 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 13 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 12 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 11 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 10 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 9 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 8

2 نظر در “بهترین مپ تان هال 14 کلش اف کلنز

  1. حامد گفت:

    ممنون ازاینکه زحمت میکشین تامخاطبین. ممبرا راضی باشن ولی مپهای وارتان 14خیلی خوب نیستن اگه مپ حرفه‌ی تربذارین ممنون میشیم. بازم تشکرازبرنامتون

    1. پاسخگوی یکم آریاکلش گفت:

      چشم، به زودی قسمت، مپ وار تان هال 14 رو آپدیت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *