مطالب آموزشی کلش

مپ کلش اف کلنز تان هال 9

مپ کلش اف کلنز تاون هال 9 با لینک کپی

سلام خدمت کاربران سایت آریاکلش، در این صفحه قصد داریم که، به معرفی بهترین مپ کلش اف کلنز تان هال 9 بپردازیم. اگر شما تان 9 باشید و به دنبال نقشه خوب فارمینگ تان هال 9 (برای حفظ منابع)، مپ وار تان 9، مپ تروفی (حفظ کاپ)، مپ شکلک دار تان 9 باشید؛ در این صفحه مجموعه‌ای از بهترین‌ها گردآوری شده است که، برای کپی هر نقشه می‌توانید، با کلیک بر روی دکمه آن نقشه را کپی کنید.

برای پیشرفت سریع در بازی، خرید اکانت کلش اف کلنز و خرید جم کلش اف کلنز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر هر کدام یک از این نقشه‌ها با مشکل کپی نشدن مواجه شد، لطفا از طریق نظرات که در پایین صفحه قرار دارد، ما را از این موضوع مطلع کنید

مپ های درج شده در این بخش برای حفظ منابع شما طراحی شده اند. به این معنی که اگر قصد داشتید منابع خود را برای ارتقا خاصی ذخیره کنید، این موارد ایده ال ترین گزینه برای شما می‌باشد.

مپ وار تان هال 9

مپ وار تان هال 9، این مپ ها برای مقاصد کلن وار طراحی شده اند که، ممکن است دلایل مختلفی از قبیل جلوگیری از 3 ستاره شدن، جلوگیری از 2 ستاره شدن، جلوگیری از دمیج درصد بالا طراحی شده باشند، بهترین‌ها را برای خودتون انتخاب کنید.

 
 

خرید اکانت کلش اف کلنز

مپ تروفی تان هال 9 (بالا بردن کاپ)

مپ تروفی تان هال 9، این مپ ها برای حفظ کاپ طراحی شده اند، یعنی تمرکز اصلی بر روی بالا بردن کاپ (پوش کاپ) طراحی شده و حفظ منابع در کمترین اولویت می‌باشد.

 

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

مپ فانتزی تان هال 9 (شکلکی)

مپ فانتزی تان هال 9، هم که از اسم آن مشخص می‌باشد. به این معنی که این نقشه‌ها فقط به دلیل خوشگلی و جنبه‌ی شوخی دارند و برای دفاع یا سایر کارها پیشنهاد نمی‌شوند.