مطالب آموزشی کلش

مپ کلش اف کلنز تان هال 10

سلام خدمت کاربران سایت آریاکلش، در این صفحه قصد داریم که، به معرفی بهترین مپ کلش اف کلنز تان 10 بپردازیم. اگر شما تان 10 باشید و به دنبال نقشه خوب فارمینگ (برای حفظ منابع)، مپ وار تان 10، مپ تروفی (حفظ کاپ)، مپ شکلک دار تان 10 باشید؛ در این صفحه مجموعه‌ای از بهترین‌ها گردآوری شده است که، برای کپی هر نقشه می‌توانید، با کلیک بر روی دکمه آن نقشه را کپی کنید.

اگر هر کدام یک از این نقشه‌ها با مشکل کپی نشدن مواجه شد، لطفا از طریق نظرات که در پایین صفحه قرار دارد، ما را از این موضوع مطلع کنید.

مپ تروفی تان هال 10 (بالا بردن کاپ)

مپ تروفی تان هال 10، این مپ ها برای حفظ کاپ طراحی شده اند، یعنی تمرکز اصلی بر روی بالا بردن کاپ (پوش کاپ) طراحی شده و حفظ منابع در کمترین اولویت می‌باشد.

مپ وار تان هال 10

مپ وار تان هال 10، این مپ ها برای مقاصد کلن وار طراحی شده اند که، ممکن است دلایل مختلفی از قبیل جلوگیری از 3 ستاره شدن، جلوگیری از 2 ستاره شدن، جلوگیری از دمیج درصد بالا طراحی شده باشند، بهترین‌ها را برای خودتون انتخاب کنید.

مپ فارمینگ تان هال 10 (حفاظت از منابع)

مپ های درج شده در این بخش برای حفظ منابع شما طراحی شده اند. به این معنی که اگر قصد داشتید منابع خود را برای ارتقا خاصی ذخیره کنید، این موارد ایده ال ترین گزینه برای شما می‌باشد.

مپ فانتزی تان هال 10 (شکلکی)

مپ فانتزی تان هال 10، هم که از اسم آن مشخص می‌باشد. به این معنی که این نقشه‌ها فقط به دلیل خوشگلی و جنبه‌ی شوخی دارند و برای دفاع یا سایر کارها پیشنهاد نمی‌شوند.

جمع بندی: در این صفحه تلاش کردیم که، بهترین مپ تان 10 کلش اف کلنز در انواع سبک‌های فارمینگ، تروفی، وار و فانتزی جمع آوری کنیم، اگر نظری برای بهبود این مطلب دارید، لطفا در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سایر دسته بندی‌ها: مپ کلش اف کلنز تان هال 14 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 13 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 12 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 11 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 10 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 9 ، مپ کلش اف کلنز تان هال 8

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

4 نظر در “مپ کلش اف کلنز تان هال 10

 1. MOHAMED گفت:

  عالی بود این ساین سایت تشکر از سازندش

  1. امیرمقدادی گفت:

   بینظیر بود دمت گرم هرچی بگم کم گفتم

 2. Benyamin گفت:

  واقعا عالی بود دستتون درد نکه

  1. بهرام بالکانی گفت:

   انجام وظیفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.