مطالب آموزشی کلش

آپدیت در تاون هال 13

معرفی تاون هال 13

آسمان تاریک می شود، شعله‌های پلاسما آتشین، خیره کننده و شعله ور می شوند؛ تا دشمنان متجاوز خود را تحریک کند یا حداقل این چیزی است که ما تصور می‌کنیم اتفاق می‌افتد وقتی گیگا اینفرنو، دفاع جدید در تاون هال 13، فعال شود.

در پیش نمایش امروز، به طور رسمی طراحی تاون 13 و گیگا اینفرنو را فاش می‍کنیم. به روزرسانی به تاون هال 13 چندین ویژگی جدید را باز خواهد کرد، اما طی روزهای آینده ما آن جزئیات را به اشتراک می گذاریم. برای امروز، ما روی ستاره به روزرسانی تمرکز می کنیم: برای به روزرسانی در تاونهال 13، شما نیاز دارید که تاون هال 12 خود را به طور کامل بروز کنید – از جمله گیگا تسلا.

گیگا اینفرنو

موضوع بروزرسانی تاون هال 13 “Dark Elixir and Ice” است ، بنابراین ممکن است متوجه یک پالت تیره تر برای این نسخه بعدی شوید. هنگامی که تاون هال 13 واقعاً می درخشد ، وقتی گیگااینفرنو فعال می شود. برج جهنمی با عملکردی مشابه با یک برج جهنمی چند حالته ، مهاجمان زیادی را هدف قرار داده و با گذشت زمان آسیب هایی را وارد خواهد کرد.

مانند گیگا تسلا ، برج جهنمی را می توان چندین بار سطح کرد. هنگامی که تاون هال 13 به صفر امتیاز ضربه برسد ، گیگااینفرنو منفجر خواهد شد ، و به هر یگان دشمن در محدوده آسیب می رساند. با این حال ، هنگامی که اینفرنو تاون هال را به سطح 3 و بالاتر ارتقا داده اید ، این انفجار دارای یک جایزه اضافی اضافی است: یک یخ از یخ منطقه ای را که در اطراف تالار شهر تخریب شده قرار دارد پوشانده و دشمنان را برای مدت زمان بسته به سطح اینفرنو تاون هال.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  بهترین مپ تان هال 14 کلش اف کلنز

سرانجام ، حتی گرندواردن مصونیت کامل از تأثیرات گیگااینفرنو را نمی دهد. در حالی که Eternal Tome ممکن است سربازان شما را از هرگونه خسارتی که ممکن است در اثر انفجار شهربازی ایجاد شود ، محافظت کند ، اما مانع از کاهش سرعت سربازان شما در اثر اثر یخ زدگی ناشی از انفجار انفجاری Giga Inferno نمی شود.

برای اخبار جدید به روزرسانی TH13 طی چند روز آینده با ما همراه باشید!

با تمام اطلاعات اخیر تصمیم گرفتم که این مقاله را در آریاکلش بنویسم تا یک مرور کلی درباره آنچه در مورد بروزرسانی تاون هال 13 وجود دارد و همچنین برخی تفکرات در مورد آینده به شما ارائه می دهم.

تاون هال 13 معرفی شد؟

تاون هال 13 اعلام شده است و ما آن را در ماه دسامبر در آپدیت بزرگ مطالب قبل از کریسمس دریافت خواهیم کرد. در اینجا چیزی است که می توانید به دنبال آن باشید.

تالار شهر جدید (با گیگا اینفرنو)

تاون هال جدید شبیه به تاون هال 12 است اما موضوعی دارد که سوپرسل آن را “Dark Elixir و Ice” می نامد.

تاون هال 12 دارای گیگا تسلا است ، تاون هال 13 گرن اینفرنو را دریافت می کند:

تاون هال 13 در بازی

این در واقع یک برج چند منظوره دوزخ است که به جای یک تسلا از تالار شهر بیرون می آید. هنگامی که تاون هال نابود شود ، نه تنها مانند TH12 خسارت وارد می کند ، بلکه یخ زدایی را نیز به همراه خواهد داشت و سرعت آنها را کاهش می دهد (حتی توانایی گراند کاردان نیز نمی تواند مانع از کند شدن شود ، بلکه فقط آسیب می بیند).

همچنین می توانید Geng Inferno را با چند مرحله مانند Giga Tesla به روز کنید و برای ارتقاء به Town Hall 13 باید Giga Tesla را به طور کامل به روز کنید.

دفاع جدید – Scattershot

در کنار آن ، همچنین یک دفاع اختصاصی تاون هال 13 وجود دارد که یک ساختمان جداگانه است – Scattershot.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  مپ بیلدر هال 5 کلش اف کلنز

scatershot در زمان دفاع

تقریباً شبیه به نسخه دفاعی بولر است. 3-10 کاشی شلیک می کند و پس از ضربه اولیه ، منفجر می شود و سربازان پشت هدف اولیه را هدف قرار می دهد. بنابراین ، در مواردی که شما یک Golem یا هر مخزن دیگر را مستقر می کنید و به سایر سربازان خود اجازه می دهید که در پشت مخزن نجات پیدا کنند ، می تواند به آنها ضربه بزند ، بنابراین این می تواند تغییرات زیادی در نحوه عملکرد نیروها ایجاد کند.

آمار scattershot

به نظر من این اعداد بسیار زیاد است. این بدان معناست که یک ضربه از Scattershot نه تنها یک مخزن مانند Giant را به شدت آسیب می زند ، بلکه می تواند یک ضربه ای را نیز به وجود آورد که یک بولر حداکثر را در سطح 2 بکشد! می دانم ، این آمار هنوز نهایی نیست اما به نظر می رسد این دفاع در مورد چگونگی حمله به یک پایگاه در TH13 تغییر زیادی خواهد کرد.

قهرمان جدید تاون هال 13 – قهرمان رویال

به دنبال چرخه قهرمان فعلی ، یک قهرمان جدید نیز در تاون 13 وجود خواهد داشت.

TH7 (پادشاه بربر) ، TH9 (آرچر کویین) و TH12 (گرند واردن) خط را نشان می دهند که چگونه قهرمانان در گذشته به کلش اف کلنز معرفی شده اند – در تاون هال 13 ما قهرمان سلطنتی خواهیم شد.

گیم پلی قهرمان سلطنتی

او قادر خواهد بود به پرش دیوارها و دفاع از دفاعی به عنوان هدف مورد علاقه با نیزه خود بپردازد. توانایی او پرتاب سپر است که به نزدیکترین 4 دفاع خواهد رسید و آسیب بزرگی را به آنها وارد می کند.

برداشت اول واقعاً قدرتمند بوده است و در کنار نیروهای جدید من واقعاً علاقه مند هستم ببینم سوپرکل چگونه همه چیز را به درستی متعادل می کند.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  مپ بیلدر هال 8 کلش اف کلنز

در اینجا آمار فعلی از ساخت و ساز آورده شده است:

آمار قهرمانان سلطنتی

همراه با بروزرسانی ، ما یک ماشین جدید Siege را به طور انحصاری برای تاون هال و یک نیرو جدید دریافت خواهیم کرد که در تاون هال 12 – Yeti در دسترس خواهد بود.

پادگان های جدید

Yeti یک قشر جالب است که عناصر مختلف دیگری را در خرید اکانت کلش اف کلنز به خود می گیرد.

این ماشین دارای قدرت زیادی است و هر ساختمانی را که جلویش باشد؛ هدف قرار می دهد. همچنین این ماشین جان زیادی داشته و صدمات زیادی را متحمل می‌شود. به محض این که یتی نابود شد، به 10 یتیمیت تخم می زند و کسانی که دارای 300 سلامتی هستند ، به دیواره ها می پرند و به سمت دفاع بعدی حرکت می کنند که در هنگام رسیدن به آن ، حدود 300 آسیب نیز خواهند دید.

همه ما می دانیم که Supercell باعث می شود نیروهای جدید OP به ما انگیزه دهند تا بتوانیم آنها را باز کنیم و آنها را به روز کنیم اما این در اینجا در سطح جدیدی است از آنچه تاکنون دیدم. البته ، خیلی زود می توان گفت که چگونه در امتداد گیگا اینفرنو جدید و Scattershot جدید کار خواهد کرد اما مکانیک دفاع کردن تقریبا غیرممکن است.

آنچه ما می دانیم این است که یک ماشین محاصره جدید به نام پادگان های محاصره وجود خواهد داشت – از آسمان سقوط خواهد کرد و پس از استقرار قبل از استقرار یک PEKKA و چندین جادوگر همه سربازان را آزاد خواهد کرد.

پادگان محاصره

بنابراین، این دستگاه محاصره به شما اجازه نمی دهد که درست در داخل پایگاه نیروهای خود را زمین گیر کنید بلکه یک PEKKA و برخی از WIzards را به نیروهای Clan Castle شما اضافه می کنید و این می تواند یک قیف خوب باشد.

https://bit.ly/2VXQjoO

4.2/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.