مطالب بازی

خرید اکانت براول استارز

معرفی بازی براول استارز

بازی براول استارز، ساخته شده توسط کمپانی سوپرسل، به صورت یک مینی گیم که در آن بازیکن توانایی انتخاب در حالت های مختلف بتل را دارد. این بازی به صورت شخص سوم طراحی شده و شما می توانید به صورت آنلاین به مبارزه با دوستان خود بپردازید. در طراحی این بازی تلاش بسیاری شده که از کاراکتر بازی های سابق سوپرسل یعنی کلش رویال و کلش اف کلنز استفاده نشود. ابتدا این بازی ابتدا قرار بود مانند کلش رویال به صورت عمودی باشد، اما بعدها این مورد به حالت افقی تغییر کرده و گیم پلی آن به صورت افقی شده است.

 

آشنایی با بازی براول استارز

در بازی براول استارز مانند بازی های سابق این کمپانی شما هیروهایی دارید که این هیروها براولر خطاب می شوند. بازی براول استارز مجموعا 23 براولر دارد. هر یک از این براولر ها دارای قدرت خاصی می باشند که، این توانایی ها با عبارت سوپر (Super) خطاب می گردند. برای مثال قابلیت یک براولر سپر، قدرت آن است و یک براولر، توپ خمپاره انداز و براولر دیگر، راکت موشک و این داستان به همین روال ادامه دارد.

سایت خرید و فروش اکانت براول استارز

اگر شما قصد خرید اکانت براول استارز را داشته باشید می توانید از سایت هایی مانند www.playerauctions.com به این آدرس و www.gamermarkt.com به این آدرس استفاده کنید. این سایت ها به زبان انگلیسی بوده و می توانید از بین تعداد بسیار بالای اکانت ها، اکانت مورد نظر خود را بیابید. اما اگر قصد فروش اکانت براول استارز را داشته باشید، شما می توانید از این آدرس وارد سایت شوید و با پر کردن فرم ثبت آگهی، آگهی مورد نظر خود را ثبت نمایید.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  آموزش فروش و خرید اکانت هی دی

آشنایی بیشتر با براولرها

به طورکل براولر ها قفل می‌باشند و شما برای بازکردن آنها نیاز به برخی چیز ها دارید یکی از این 3 مورد برای باز کردن براولر کافیست و نیازی به هر 3 مورد نیست؛ این موارد به ترتیب عبارتند از:

 • تروفی رود (trophy road)
 • براول پس
 • باکس ها

اگر شما با ظاهر هیروها مشکل داشتید و با آن کنار نیامدید یا قصد دارید که از سایر کاربران خاص‌تر به نظر برسید، شما می توانید با چند چیز اقدام به تغییر ظاهر هر براولر نمایید:

 1. اسکین
 2. جم
 3. استار پوینت

هر یک از این موارد می تواند ظاهر براولر شما را تغییر دهد.

 • استار پاور: قدرت ویژه براولر، تازمانی که به سطح 9 نرسیده باشید، برای شما باز نخواهد شد.
 • گجت براولر ها: این ویژگی در سطح 7 باز می شود وشما می توانید آن را در جعبه پیدا کنید یا زمانی که در فروشگاه موجود شد، آن را بخرید.

پول های بازی براولر استارز

 • سکه: سکه در واقع همان ارز داخل بازی است که شما می توانید آن را به صورت رایگان بدست آورید، یا آن را بخرید و جهت ارتقاع اکانت خود از آن استفاده کنید.

سکه کاربرد های متفاوتی برای شما خواهد داشت که برخی از این موارد عبارتند از:

 1. گجت
 2. استار پاورز
 3. پاورپوینتر
 4. lers brawlers لرز براولر
 • استار پوینت: ارز رایگان که برای خرید اسکین وباکس فروشگاه استفاده می شود. بدست آوردن آن از راه هایی مانند:
 1. رساندن براولر به یک لول خاص
 2. نگرفتن امتیاز و دریافت استار پوینت جایگزین
 3. پاداش آخر لیگ
 • جم سنگ های قیمتی می باشند که به عنوان ارز اصلی استفاده می شوند، و شما می توانید آن را بخرید یا از طریق براول پس بدست آورید. جم می تواند کاربرد های مختلفی برای شما داشته باشد، برخی از این موارد عبارتند از:
 1. خرید انواع باکس ها
 2. توکن وابلرز
 3. براولر
 4. تغییر نام
 5. اسکین
 6. براول پس پرمیوم
 7. گویین
پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  آموزش فروش و خرید اکانت فری فایر

جعبه ها در بازی براول استارز 3 نوع دارند که بر اساس اندازه تقسیم بندی می شوند. این تقسیم بندی جعبه ها عبارتند از:

 1. معمولی و استاندارد
 2. بیگ باکس
 3. مگا باکس

جهت تهیه و بدست آوردن این جعبه ها، شما عزیزان می توانید از طریق استار پوینت، براول پس، تروفی رود این جعبه ها را بدست آورید. این جعبه ها همانند بازی کلش رویال هدایایی در درون خود دارد که هر چه هدایا بهتر باشد، اکانت شما سریعتر ارتقاء خواهد یافت. میزان این هدایای بر اساس اندازه آن متفاوت است به این صورت که:

 • اندازه معمولی آن براول باکس
 • اندازه بزرگ آن بیگ باکس که 3 برابر براول باکس پاداش می دهد.
 • مگا باکس، 10 برابر حالت براول باکس جایزه دارد.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *