مطالب آموزشی کلش

پیشرفت سریع در بازی کلش

پیشرفت سریع در کلش

با سلام خدمت دوستان آریاکلش امروز میخوام راز هایی درباره پیشرفت سریع در بازی کلش را به شما آموزش بدم با ما همراه باشید…

از آنجا که در بازی کلش اف کلنز فعالیت فراوانی داشتیم، متوجه شده ام که بسیاری از اعضای کلش به کندی پیشرفت می کنند. این راهنما برای کسانی است که به دنبال این هستند که شهرهایشان به سرعت رشد کنند.

چرا اکانت بخرم؟

برای پیشرفت در کلش خود تا رسیدن به لول و تاون هال بالا شما باید زمان و وقت زیادی را صرف بازی کنید زمانی حدودا 2/5 الی 3 سال به صورت تمام وقت شما با خرید اکانت کلش در حد توان خود میتوانید از بازی نهایت لذت را برده و هم در وقت زمان و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

دزد باشید!

سعی کنید بیشتر و بیشتر اتک بزنید البته اتک شما بستگی به استراتژیک حمله شما دارد برخلاف ادای بعضی از کلش بازها که باید باید کاپ را پایین نگه داشت بایستی کاپ را متناسب با تاون هال و لول نیرو ها و هیرو ها بالا برد چون بعد از هر اتک موفق نسبت به کاپ خود پاداشی را دریافت می‌کنید و میتوانید سریع تر پیشرفت کنید.

بالا بردن لول در بازی کلش اف کلنز

برای بالابردن لول خود در کلش رک پرکنید پر کردن رک کمک بسیار زیادی در بلند مدت به بالا بردن لول شما میکند چرا که با هر بار رک پر کردن مقدار ایکس پی های لول شما بالا میرود و شما در بلند مدت متوجه بالا بودن لول اکانت خود میشوید که این یک مزیت عالی برای شما و اکانت خود در کلش محسوب می شود.

 

آرچرکویین نشه فراموش

هیروی کوبین باید بدانید با چه استراتژیکی به اتک میروید هیروی کویین از جاییگاه خاصی در اتک برخوردار است باید همراه با کوبین از
چند عدد 4-5 هیلر یا شفابخش در کنار کوبین استفاده نمایید تا بتوانید به آسانی حرف خود را سه ستاره کنید.

 

شرکت در چالش های فصلی و قبیله ای

 

شما میتوانید با عضویت در یک کلن خوب و مناسب و فعالیت در آن کلن در چالش ها و چالش های جنگ قبیله ای شرکت نمایید و در پایین این چالش ها جواییز نفیسی به دست آورید با شرکت در چالش های قبلیه ای پس از پایان این چالش شما مدتل دریافت خواهید کرد که مدال های دریافتی بستگی به رتبه کلنی ک در آن عضو هستید دارد هر چه قدر رتبه کلن شما بالاتر باشد شما میتوانید مدال بیشتری دریافت کرده و با آن مدال کتاب و یا جواییز معجون با ارزشی دریافت نموده و به سرعت بخشیدن پیشرفت خود کمک کنید.

 

بلیط طلایی

 

پس از شروع فصل چالش ها شما میتوانید با خرید بلیط طلایی به قیمت ۳۰ تومان علاوه بر جواییز رایگان چالش ها جوایز نفیس را که با باز کردن بلیط طلایی به دست می آید را بگیرید و در دهکده از انها استفاده نمایید و سرعت پیشرفت خود را بالا ببرید.

7 مراحل انتهایی گوبلین ها برای دریافت گلد اکسیر و اکسیر سیاه استفاده کنید با هر اتک که شما در این مراحل سه ستاره به دست بیاورید میتوانید مقدار تعیین شده منابع را به دست آورید و برای پیشرفت در دهکده خودتان خرج کنید.

راهنما برای رشد سریع در کلش

 

رشد سریع فقط به چند قانون ساده می رسد:

  1. تا آنجا که ممکن است سازندگان زیادی را مشغول نگه دارید.
  2. بیشتر اوقات آزمایشگاه خود را مشغول نگه دارید.
  3. در مورد آنچه می سازید و هنگام ساخت آن هوشمند باشید.
  4. به طور موثر حمله کنید تا بتوانید فعالیتهای خود را تأمین کنید.
  5. برخی از قوانین ساده را دنبال کنید و هنگام بیرون رفتن از شهر ، دیگران را کپی کنید.
  6. جنگ ها ، فشار غافلگیرانه ، سرگرم کردن مردم با گراز و غیره را سرگرم کنید ، اما شماره 4 را فراموش نکنید زیرا این همان چیزی است که “صورت حساب را پرداخت می کند”.

اکنون با کمی جزئیات بیشتر می توان فایده این کار را گذاشت.

تا آنجا که ممکن است سازندگان زیادی را مشغول نگه دارید.

در CoC ، محدودترین منبع زمان است. این به ویژه در مورد سازندگان و آزمایشگاه ها صادق است. شما می توانید تمام روز بازی کنید ، میلیون ها نفر در طلا و اکسیر جمع آوری کنید ، اما مگر اینکه با سنگهای قیمتی شرکت کنید، نمی توانید سازندگان یا آزمایشگاه را سرعت ببخشید. راه دیگر برای فکر کردن در مورد این است که هر دقیقه که سازنده شما در حال ساختن نیست ، دقیقه دیگری است که دستیابی به هدف نهایی شما بیرون می رود. دقیقه ها ممکن است تعداد زیادی را حساب نکنند، اما اغلب اوقات ساعت ها و روزها با یک سازنده بیکار می نشینند. هرچه شلوغ تر سازندگان خود را حفظ کنید و سازنده های بیشتری داشته باشید ، سریعتر به اهداف خود خواهید رسید.

 

از آنجا که داشتن سازندگان بیشتر بسیار مفید است ، سنگهای خود را تا پنج سالگی خود نگه دارید. ممکن است استدلال وجود داشته باشد که شخص می تواند منابع کافی برای نگه داشتن سازندگان را غیرممکن سازد ، اما قبل از این که فرض کنید اینگونه است ، “ایمن تر” است.

بیشتر اوقات آزمایشگاه خود را مشغول نگه دارید.

مانند سازندگان خود ، هیچ وقت نمی توانید وقت آزمایشگاهی خود را بیکار کنید و وقت خود را از دست دهید. به همین ترتیب ، شما باید آن را مشغول نگه دارید. با این حال ، شما نمی خواهید این کار را با هزینه بالاتر انجام دهید. به عنوان مثال ، در مورد چیزی که نمی خواهید از آن استفاده کنید تحقیق نکنید ، زیرا شما 50 کیلو اکسیر از تحقیق در مورد چیزی که واقعاً می خواهید کاشته اید. علاوه بر این ، شما احتمالاً مجبور خواهید بود زمان اکسیر را برای تحقیق و اکسیر برای برخی از ساختمانهای کلیدی تعادل کنید.

https://bit.ly/35aX3E3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *