مطالب آموزشی کلش

پیشرفت سریع در بازی کلش

با سلام خدمت دوستان آریاکلش امروز میخوام رازهایی درباره پیشرفت سریع در بازی کلش اف کلنز را به شما آموزش بدم با من همراه باشید.

از آنجا که در بازی کلش اف کلنز فعالیت فراوانی داشتیم، متوجه شده‌ام که بسیاری از اعضای کلش به کندی پیشرفت می کنند. این راهنما برای کسانی است که به دنبال این هستند که شهرهایشان به سرعت رشد کنند.

بهترین راه پیشرفت در کلش اف کلنز: خرید اکانت!

برای پیشرفت در کلش خود تا رسیدن به لول و تاون هال بالا شما باید زمان و وقت زیادی را صرف بازی کنید زمانی حدودا 2/5 الی 3 سال به صورت تمام وقت شما با خرید اکانت کلش اف کلنز در حد توان خود می‌توانید از بازی نهایت لذت را برده و هم در وقت زمان و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

دزد باشید!

سعی کنید بیشتر و بیشتر اتک بزنید البته اتک شما بستگی به استراتژیک حمله شما دارد برخلاف ادای بعضی از کلش بازها که باید باید کاپ را پایین نگه داشت بایستی کاپ را متناسب با تاون هال و لول نیروها و هیرو ها بالا برد چون بعد از هر اتک موفق نسبت به کاپ خود پاداشی را دریافت می‌کنید و میتوانید سریع تر پیشرفت کنید.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  مپ کلش اف کلنز تان هال 10

پیشنهاد می‌کنم اینارم بخونید: خرید جم کلش اف کلنز

بالا بردن لول در بازی کلش اف کلنز

برای بالا بردن لول خود در کلش رک پرکنید پر کردن رک کمک بسیار زیادی در بلند مدت به بالا بردن لول شما می‌کند چرا که با هر بار رک پر کردن مقدار ایکس پی‌های لول شما بالا می‌رود و شما در بلند مدت متوجه بالا بودن لول اکانت خود می‌شوید که این یک مزیت عالی برای شما و اکانت خود در کلش محسوب می‌شود.

آرچر کویین نشه فراموش!

هیروی کوبین باید بدانید با چه استراتژیکی به اتک می‌روید، هیروی کویین از جایگاه خاصی در اتک برخوردار است باید همراه با کوبین از چند عدد 4-5 هیلر یا شفابخش در کنار کوبین استفاده نمایید تا بتوانید به آسانی حریف خود را 3 ستاره کنید.

شرکت در چالش های فصلی و قبیله ای

شما می‌توانید با عضویت در یک کلن خوب و مناسب و فعالیت در آن کلن در چالش‌ها و چالش‌های جنگ قبیله‌ای شرکت نمایید و در پایین این چالش ها جواییز نفیسی به دست آورید با شرکت در چالش های قبیله‌ای پس از پایان این چالش شما مدتی دریافت خواهید کرد که مدال های دریافتی بستگی به رتبه کلنی ک در آن عضو هستید دارد. هر چقدر رتبه کلن شما بالاتر باشد شما می‌توانید مدال بیشتری دریافت کرده و با آن مدال کتاب و یا جوایز معجون با ارزشی دریافت نموده و به سرعت بخشیدن پیشرفت خود کمک کنید.

خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز

پس از شروع فصل چالش‌ها شما می‌توانید با خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز، به قیمت ۳۰ تومان علاوه بر جوایز رایگان چالش‌ها جوایز نفیس را که با باز کردن بلیط طلایی به دست می آید را بگیرید. در دهکده از آنها استفاده نمایید و سرعت پیشرفت خود را بالا ببرید.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  معرفی پایتخت قبیله و جزئیات آپدیت بهار 2022

7 مراحل انتهایی گوبلین‌ها برای دریافت گلد اکسیر و اکسیر سیاه استفاده کنید با هر اتک که شما در این مراحل سه ستاره به دست بیاورید می‌توانید مقدار تعیین شده منابع را به دست آورید و برای پیشرفت در دهکده خودتان خرج کنید.

راهنما برای رشد سریع در کلش

رشد سریع فقط به چند قانون ساده می رسد:

  1. تا آنجا که ممکن است سازندگان زیادی را مشغول نگه دارید.
  2. بیشتر اوقات آزمایشگاه خود را مشغول نگه دارید.
  3. در مورد آنچه می سازید و هنگام ساخت آن هوشمند باشید.
  4. به طور موثر حمله کنید تا بتوانید فعالیت‌های خود را تأمین کنید.
  5. برخی از قوانین ساده را دنبال کنید و هنگام بیرون رفتن از شهر، دیگران را کپی کنید.
  6. جنگ‌ها، فشار غافلگیرانه، سرگرم کردن مردم با گراز و غیره را سرگرم کنید، اما شماره 4 را فراموش نکنید زیرا این همان چیزی است که “صورت حساب را پرداخت می کند”.

اکنون با کمی جزئیات بیشتر می توان فایده این کار را گذاشت.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید: مپ کلش اف کلنز تاون هال 9

تا آنجا که ممکن است کارگران را مشغول نگه دارید!

در کلش اف کلنز، محدودترین منبع زمان است. این به ویژه در مورد سازندگان و آزمایشگاه ها صادق است. شما می توانید تمام روز بازی کنید، میلیون ها نفر در طلا و اکسیر جمع آوری کنید، اما مگر اینکه با سنگ‌های قیمتی شرکت کنید. نمی توانید سازندگان یا آزمایشگاه را سرعت ببخشید. راه دیگر برای فکر کردن در مورد این است که هر دقیقه که سازنده شما در حال ساختن نیست، دقیقه دیگری است که دستیابی به هدف نهایی شما بیرون می رود.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید:  آموزش اضافه کردن جیمیل به گوشی های اندروید

دقیقه ها ممکن است تعداد زیادی را حساب نکنند، اما اغلب اوقات ساعت ها و روزها با یک سازنده بیکار می‌نشینند. هرچه شلوغ تر سازندگان خود را حفظ کنید و سازنده های بیشتری داشته باشید، سریع‌تر به اهداف خود خواهید رسید. از آنجا که داشتن سازندگان بیشتر بسیار مفید است، سنگهای خود را تا 5 سالگی خود نگه دارید. ممکن است استدلال وجود داشته باشد که شخص می‌تواند منابع کافی برای نگه داشتن سازندگان را غیرممکن سازد، اما قبل از این که فرض کنید اینگونه است، “ایمن تر” است.

پیشنهاد می‌کنم اینم بخونید: مپ کلش اف کلنز تاون هال 12

بیشتر اوقات آزمایشگاه خود را مشغول نگه دارید.

مانند سازندگان خود، هیچ وقت نمی‌توانید وقت آزمایشگاهی خود را بیکار کنید و وقت خود را از دست دهید. به همین ترتیب، شما باید آن را مشغول نگه دارید. با این حال، شما نمی‌خواهید این کار را با هزینه بالاتر انجام دهید. به عنوان مثال، در مورد چیزی که نمی‌خواهید از آن استفاده کنید تحقیق نکنید، زیرا شما 50 کیلو اکسیر از تحقیق در مورد چیزی که واقعاً می خواهید کاشته‌اید. علاوه بر این، شما احتمالاً مجبور خواهید بود زمان اکسیر را برای تحقیق و اکسیر برای برخی از ساختمان‌های کلیدی تعادل کنید.

https://bit.ly/35aX3E3

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

یک نظر در “پیشرفت سریع در بازی کلش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.