در حال حاضر این بخش در دست تعمیرات می باشد جهت تعین قیمت اکانت خود با مدیریت آریاکلش تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس

09046966681

 سلام وقت بخیر خدمت کاربران سایت آریاکلش در خدمت شما هستیم با، راهنمای تخمین قیمت اکانت کلش اف کلنز، در این مقاله قصد داریم عوامل تاثیر گذار در، قیمت گذاری اکانت را خدمت شما بیان کنیم. مواردی که در این مقاله پوشش دادیم، عبارتند از:

 1. سطح تان هال
 2.  سطح ساختمان ها و دیوارها
 3.  لول هیرو ها
 4.  لول نیروها
 5.  دهکده شب یا بیلدر هال
 6.  مهندسی بودن یا نه
 7.  وضعیت تغییر نام
 8.  اتصال اکانت سوپرسل آیدی
 9. مقدار جم
 10. اسکین های موجود در اکانت
 11.  مقدار کاپ
 12.  عضویت در کلن های خاص

مهمترین عامل تعیین قیمت اکانت کلش: سطح تاون هال

لول تان هال مهمترین عامل برای بسیاری کسانی است که اصل خرید اکانت کلش اف کلنز را دارد.  چرا که ممکن است این مکان را به عنوان هدیه خریداری کنند یا خودشان صاحب کلن هستند و برای وارهای خود نیاز به اکانت‌های با تان هال بالا دارند.

ساختمان‌ها و دیوارها

اگر شما قصد خرید اکانت کلش اف کلنز تان هال ۱۴ داشته باشید، اکانتی را مشاهده کنید که اکانت‌ها در لول‌های پایین، سطح ساختمان یا دیوارها پایین است، حاضر به پرداخت پول نخواهید بود، یا حداقل آن اکانت قیمت جالبی نخواهد داشت پس همیشه سعی کنید متناسب با سطح دیوار و ساختمان‌ها قیمت گذاری خود را انجام دهید.

سطح قهرمان‌ها

مورد سوم اینکه توی تعیین قیمت اکانت کلش تاثیر گذار  سطح قهرمان‌ها، مانند سطح آرچر کویین، کینگ، واردن و رویال چمپیون یا همان رویال سلطنتی تاثیر بسزایی در انتخاب اکانت شما توسط خریداران دارد، پس سعی کنید که قیمت اکانت‌تان را با توجه به لول هیروها قیمت گذاری کنید.

 توجه داشته باشید که به طور مثال اگر شما تان هال ۱۰ باشید،  کینگ و کویین شما سطح ۳۵ باشد، بسیار خوب است. اما اگر سطح تان هال شما 14 باشد و کینگ و کویین شما 35 باشد، ارزش بسیار کمتری نسبت به تاون خواهد داشت.

سطح نیروها

اگر سطح نیروهای شما به نسبت تاون هال‌تان پایین باشد، پس حتما توجه کنید که قیمت گذاری و متناسب با لول نیروها و سطح نیروها انجام دهید.

دهکده شب یا بیلدر هال

برای برخی از کاربران بیلدرهال در قیمت گذاری اکانت کلش اف کلنز شما از اهمیت بالایی برخوردار است. تعداد این افراد زیاد نیست و شما در ۹۰ درصد مواقع، نمی‌توانید قیمتی برای بالا بودن سطح دهکده بیلدرهال تعیین کنید اما اگر فقط سطح بیلدرهال شما قوی و دهکده شما ضعیف باشد پس شما متناسب با این دهکده می‌توانید قیمت گذاری بفرمایید.

مهندسی بودن یا نبودن مسئله این است!

اگر اکانت شما مهندسی باشد، قطعاً دیده‌اید که در سطح‌های بالاتر و قاره های قوی‌تر چقدر برای کلن مفید خواهید بود. اصولاً متقاضی این نوع از اکانت ها صاحبان کلن، یا همان لیدرها هستند. کسانی هم که خودشان اکانت مهندسی دارند، با چالش‌های خاص این نوع از اکانت‌ها آشناییت دارند و می‌دانند که ،ارتقاء چنین اکانت‌های چقدر سخت و زمانبر است.

در این اکانت‌ها اکثراً ملاک عمل و انتخاب سطح قهرمان‌ها می‌باشد چرا که، سطح تان هال و ساختمان‌ها پارامتر مناسبی برای انتخاب این اکانت‌ها نیستند. در اکثر مواقع این اکانت‌ها و نیروهای متناسب با وار خود را قوی می‌کنند و سایر ویژگی‌ها را دستخوش تغییر قرار نمی‌دهند.

توجه داشته باشید که اگر اکانت مهندسی شما‌، از نوع قدیم (تک کنون و بدون سایر ساختمان‌های دفاعی) باشد، نسبت به سایر اکانت‌های مهندسی ارجحیت خواهد داشت.

قابلیت تغییرنام

اگر اکانت شما دارای تغییر نام رایگان باشد، طبیعتاً قیمت بالاتری نسبت به اکانت‌های دارای تغییرنام با جم خواهد داشت. هر چقدر هم که تغییرنام با جم اکانت شما تعداد بیشتری نیاز داشته باشد، نشانه  پایین‌تر بودن قیمت اکانت است.

وضعیت سوپرسل آیدی

اگر اکانت شما متصل به سوپرسل آیدی باشد، قیمت پایین‌تر و اگر متصل به گوگل پلی باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت اما مانند مواردی که در صفحه تخمین قیمت اکانت کلش رویال گفتیم، تمامی مواردهای نسبی و وابسته به وضعیت انتخاب‌های خریداران خواهد داشت.

تعداد جم

تعداد جم، ممکن است برای برخی از کاربران اهمیت بالایی داشته باشد و برای برخی که خودشان هست. خرید جم کلش اف کلنز دارند از اهمیت بسیاری برخوردار باشد، به طور کل داشتن تعداد بالای جم (3000 به بالا) برای اکانت مزیت به شمار می‌آید.

اسکین‌های قهرمان و زمین

همانطور که می‌دانید داشتن اسکین چه برای هیرو، چه برای اسکین زمین امتیاز به شمار می‌آید، هر چقدر هم که تعداد آنها بیشتر باشد، وضعیت بهتری به حساب می‌آید اما در نظر داشته باشید که، برای برخی داشتن اسکین مهم نیست چرا که آنها اقدام به خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز خواهند نمود.

مقدار کاپ

تعداد کاپ برای ۹۹/۹۹ درصد کاربران، مهم نیست. اما اگر شما در کاپ تایتان، یا بالاتر باشد ممکن است برای برخی از کاربران مقداری در قیمت تاثیر گذار باشد. اما همانطور که گفتیم اکثراً از جایگاه ویژه‌ای برخوردار نیست.

عضویت در کلن‌های خاص

همانطور که از تیتر مشخص است، کلن باید بشدت خاص باشد، برای مثال جزو ۱۰ کلن برتر ایران باشید یا رکورددار خاصی در بازی باشد. تحت این شرایط ممکن است و خیلی از کاربران حاضر باشند مبلغ بیشتر پرداخت کنند، اما توجه کنید که عضویت در این صورت آنها تاثیر گذاشت.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم، تمامی عواملی که در تصمیم‌گیری خریداران بازی کلش تاثیر گذار است را برای شما بیان کنیم و توضیحات بیشتری برای هر عامل را برای شما ارائه دهیم. حتما دقت کنید که تمامی این موارد متناسب با خریدار و مهمتر از همه بودجه وی برای خرید اکانت دخیل هستند.

اگر شما نیز  تا به حال اقدام به خرید و فروش اکانت کلش اف کلنز نموده‌اید، لطفا در قسمت نظرات عواملی که برای تخمین قیمت در نظر گرفته‌اید را برای ما در قسمت نظرات بیان کنید تا با آپدیت مداوم این صفحه بتوانیم به کاربران تازه وارد انتقال تجربه کنیم

تعیین قیمت کلش اف کلنز، قیمت حدودی اکانت کلش، قیمت خرید و فروش کلش اف کلنز

3.5/5 - (164 امتیاز)

تخمین قیمت اکانت کلش رویال، تخمین قیمت کلن کلش اف کلنز