سلام و وقت بخیر خدمت کاربران آریاکلش در خدمت شما هستیم با مقاله آموزشی تخمین قیمت کلن کلش اف کلنز، آنطور که در مقاله قبلی در رابطه با تخمین قیمت کلش رویال مطالبی را خدمت شما عنوان کرده بودیم در این مقاله نیز قصد داریم ۵ پارامتر اساسی در قیمت گذاری کلن کلش اف کلنز خدمت شما بیان کنیم.

این پنج مورد از عبارتند از:

  1. لول کلن
  2. نام کلن (فارسی یا انگلیسی)
  3. تعداد برد و باخت
  4. اعضای کلن
  5. لیگ کلن

لول کلن

لول کلن برای ۹۰ درصد خریداران بسیار مهم و ضروری است چرا که جذب نیروهای فعال برای عضویت در کلن‌های بالاتر بسیار آسان خواهد بود علاوه بر آن مزایای کلن های لول بالا بر هیچ کسی پوشیده نیست در نتیجه بسیاری از افراد حاضرند که مبلغ بالایی را برای لول‌های بالاتر بپردازند.

پیشنهاد ما به شما: خرید گلد پس کلش اف کلنز

تاثیر اسم کلن در قیمت گذاری کلن کلش اف کلنز

مورد دوم‌ای که از اهمیت مهمی برخوردار است، زبانی است که قبیله با آن نام‌گذاری شده به طور مثال؛ یک قبیله با نام “بچه‌های تهران”، قبیله دیگری با نام “کبابی حاج احمد با برادران به جز اصغر” باشد، در صورتی‌که نام و سایر مشخصات آن‌ها با هم برابر باشد بسیار طبیعی است که قبیله “بچه‌های تهران” خرید شود شاید قیمت آن نیز مقدار بیشتر باشد.

اما حالت دیگری نیز وجود دارد که در آن شما قبیله فارسی زبان و قبیله با اسم انگلیسی داشته باشیم در این حالت برخی از کاربران اسم فارسی و برخی دیگر اسم انگلیسی را می پسندند، پس خریداری ممکن است حاضر باشد برای انگلیسی بودن یا فارسی بودن اسم قبیله مبلغ بالاتری نیز پرداخت نماید، اما باید مشتری خاص آن اسم پیدا شده و اقدام به خرید نمایید چون که این کار امری سلیقه‌ای است.

تعداد برد و باخت اختلاف آنها

برخی قبیله ها ممکن است لول بسیار بالایی داشته باشند اما وار لیگ پایین و ضعیفی داشته باشند در این شرایط طبیعتاً قیمت قبیله پایین خواهد آمد در حالی که قبیله دیگری با وار لوگ سبز قیمت فضایی به نسبت مورد قبلی که بیان شد خواهد داشت اما همانطور که در قسمت اسم کلن ها گفتیم ممکن است برای شخص دیگری تعداد برد و باخت مسئله مهم این باشد و فقط به ارزان بودن آن توجه کنند.

تاثیر اعضای قبیله

اگر شما دارای قبیله ای باشید که تمامی اعضای آن فعال باشد یا کافه بالایی داشته باشند، یا در جنگ های قبیله ای شرکت کنند، نتیجه مشخص است این قبیله سرپا خواهد ماند و به سادگی حریفان خود را شکست خواهد داد.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم کلش اف کلنز

لیگ کلن

مورد بعدی و آخری که از اهمیت کمتری برخوردار است ( از دید کاربران عمومی) لیگ می‌باشد که هرچه بهتر باشد، برای این عده اهمیت بیشتری دارد. توجه کنید که پیدا کردن همچین خریدارهایی به شدت سخت است اما اگر پیدا شود می‌دانند که در این قبیله‌ها؛ تعداد برد، بسیار بیشتر از باخت است. اسم کلن‌شان زیبا، اعضای فعال خواهند داشت؛ به زودی نیز کلن به لول‌های بالا دست پیدا خواهد کرد.

نتیجه گیری:

همانطور که در کل محتوا متن، سعی کردیم بیان کنیم، پارامترهای خرید کلن کلش اف کلنز، مانند مقاله‌ای که درباره تخمین قیمت اکانت کلش اف کلنز گفتیم پارامترها تمام من سلیقه‌ای و متاثر نسبت به خریدارها تغییر خواهد کرد، در نتیجه ما توانایی اینکه قیمت مشخصی برای اکانت بیان کنیم وجود نخواهد داشت چرا که برخی از عوامل متناسب با خریدار متفاوت خواهد بود.

دسترسی سریع به:

خرید کلن لول 20 ، خرید کلن لول 19 ، خرید کلن لول 18 ، خرید کلن لول 17 ، خرید کلن لول 16 ، خرید کلن لول 15 ، خرید کلن لول 14 ، خرید کلن لول 13 ، خرید کلن لول 12 ، خرید کلن لول 11 ، خرید کلن لول 10 ، خرید کلن لول 9