برای این‌که قیمت اکانت کلش رویال خود را متوجه شوید، نیاز خواهید داشت که به برخی موارد توجه خاصی داشته باشید. به طور مثال، لول اکانت، لول کارت‌ها، تعداد جم، تعداد سکه و… عواملی به شدت تاثیر گذار در قیمت گذاری شما خواهند بود که در زیر هر یک از این موارد را برای شما نام برده و توضیح خواهیم داد.

8 مورد دخیل در قیمت اکانت کلش رویال

موارد دخیل در قیمت گذاری برای هر فروشنده و خریدار قطعاً تفاوت‌هایی را خواهد داشت، به طور مثال یک شخص ممکن است در بازی با یک عده از نیروها با تسلط بسیار بالا بازی کند، در حالی‌که همین شخص با تعدادی کارت اصلا توانایی برقراری ارتباط نخواهد داشت، در نتیجه در هنگام خرید اکانت کلش رویال حاضر نیست پولی برای این کارت‌ها بپردازد، در حالی‌که شخص دیگری حاضر به پرداخت مبلغ بالایی باشد. با این گفته ها می‌خواهیم؛ این مفهوم را به شما برسانیم که عوامل دخیل در قیمت گذاری بسیار نسبت به شخص خریدار و فروشنده تفاوت خواهد داشت. اما در پایین برخی از این موارد را به ترتیب خدمت شما بیان خواهیم کرد.

  1. لول اکانت
  2. لول کارت های اپیک rar لجندری
  3. کارت های مکس
  4. متصل بودن به سوپرسل آیدی
  5. تغییر نام 
  6. تعداد جم
  7. تعداد سکه
  8. کلن عضو (در برخی موارد) 

1- قیمت‌گذاری بر اساس لول اکانت

لول اکانت جزء مواردی است که برای بسیاری از پلیرها اهمیت بالایی برخوردار است، به طور مثال اکانت لول ۱۴ با هر سطح نیرو نسبت به اکانت لول 12 برتری دارد از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.

2- تاثیر لول کارت‌ها در تخمین قیمت اکانت کلش رویال

مورد بعدی که بسیار اهمیت دارد لول کارت، اپیک و لجندری و رنگ هستند که، طبیعتاً تمامی پایه‌ها در نظر خواهد گرفت اما تفاوتی که وجود دارد. این موضوع است که برخی از کارت‌ها برای برخی از ترکیب‌ها اهمیتی ندارد به طور مثال شخصی ممکن است به طور کلی با کارت‌های لجندری بازی نکند، در حالی که شخص دیگری فقط از ترکیب‌های دارای نیروهای لجندری استفاده کند.

3- سطح کارت‌های مکس

مورد بعدی که بسیار اهمیت دارد سطح کارت‌های مکس اکانت می‌باشد، به طور مثال اگر شما اکانت لول 14 باشید، اما هیچ کارت مکسی نداشته باشید،  طبیعتاً این نشان دهنده یک اکانت ضعیف می‌باشد؛ در نتیجه می‌توان این نتیجه را گرفت که لول بازی با ارتقاء بی‌هدف کارت‌ها به دست آمده است، همین عامل باعث می‌شود که قیمت اکانت پایین برآورد شود.

4- اتصال بازی به سوپرسل آیدی

پارامتر بسیار مهم دیگری که در قیمت گذاری اکانت کلش اف کلنز و کلش رویال تاثیرگذار است، متصل بودن آن به سوپرسل آیدی و یا وصل نشدن آن است. طبقه ای از کاربران سوال می‌پرسند که کدام یک بهتر است آیا به سوپرسل آیدی وصل باشد بهتر است یا خیر

قطعاً وصل نبودن اکانت هم، به سوپرسل آیدی بسیار مهم‌تر و بهتر است چرا که خریدار به سادگی می‌تواند جیمیل اکانت را به جیمیل دیگر متصل کرده و دسترسی فروشنده را به اکانت قطع نماید.

5- امکان تغییرنام

امکان تغییر نام پارامتر دیگری می‌باشد که، برای عده‌ای از پلیرها از اهمیت خاصی برخوردار است و حاضر اند مبالغ بالاتری برای اکانت‌هایی که تغییرنام رایگان دارند، بپردازند. البته تغییرنام با جم در حال حاضر امکان پذیر می‌باشد و شما می‌توانید با پرداخت مقدار کمی که تغییرنام انجام دهید، اما با این حال برای برخی از دوستان از اهمیت‌هایی برخوردار است.

6- تعداد جم

تعداد جم موجود در اکانت باعث می‌شود، برخی از پلیرها بتوانند اسکین‌های خاص خود را خریداری کنند؛ یا اقدام به خرید رویال پس نمایند. به طور کل حتماً شما کاربردهای جم را در بازی می‌دانید؛ پس نیازی به توضیح بیشتر در مورد این موضوع نخواهید داشت.

7- تعداد سکه

تعداد سکه موجود در اکانت برای خرید و ارتقا کارت‌ها باید مهم باشد، چرا که در هنگام خریداری اکانت شما کارت های لازم خود را با لول‌های مدنظر در اختیار نخواهید داشت، در نتیجه نتیجه نیاز دارید که سطح کارت‌های مورد نیاز خود را ارتقا دهید و این ارتقا نیاز به سکه دارد؛ در نتیجه داشتن سکه برای کسانی است که قصد دارند به صورت حرفه‌ای به این بازی بپردازند، نیاز جدی‌ای خواهد بود.

 البته توجه داشته باشید که تعداد زیر ۵۰۰ هزار سکه به درد این اشخاص نخواهد خورد و آنها به دنبال سکه‌های بالا برای ارتقاء های سنگین هستند.

8- کلن عضو

موردی که برای عده بسیار کمی اهمیت دارد، کلن عضو شده اکانت می‌باشد چرا که برخی از اکانت‌ها در کلن‌های تاپ ایران و جهان هستند که، ورود به آن‌ها بسیار سخت و دارای شرایط پیچیده‌ای است، لذا برخی از کاربرها ممکن است؛ دنبال اکانت‌های خاص در کلن‌های خاص باشد، اما زیاد نگران این موضوع نباشید چرا که؛ تعداد این خریداران بسیار کم است.

نتیجه‌گیری

 همانطور که در بالا 8 دلیل ذکر شد که، در تخمین قیمت اکانت کلش رویال تاثیرگذار هستند را، برای شما شرح دادیم و دلیل اهمیت آن روی را بیان کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از آن به نحو احسن استفاده کرده باشید، اگر تمایل داشتید می‌توانید از ابزار تعیین قیمت کلش رویال که در همین صفحه موجود می‌باشد استفاده کنید، سپس پس آگهی خود را ثبت کنید.

 همانطور که همیشه به شما گفتیم شما می‌توانید با خرید جم کلش رویال سریع پیشرفت کنید، پس پیشنهاد می‌کنم حتماً به آریا کلش مراجعه کرده و پیشرفت خود را قطعی کنید.

سایر پیشنهادات ما به شما: تخمین قیمت کلن کلش اف کلنز

خرید اکانت کلش رویال لول 14 ، خرید اکانت کلش رویال لول 13 ، خرید اکانت کلش رویال لول 12 ، خرید اکانت کلش رویال لول 11 ، خرید اکانت کلش رویال لول 10 ، خرید اکانت کلش رویال لول 9 ، خرید اکانت کلش رویال لول 8